RG1608P-2871-B-T5
MFR.Part #
RG1608P-2871-B-T5
JLCPCB Part #
C2088086
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 2.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS