RG1608P-272-P-T1
MFR.Part #
RG1608P-272-P-T1
JLCPCB Part #
C3957866
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS