RG1608P-2553-W-T5
MFR.Part #
RG1608P-2553-W-T5
JLCPCB Part #
C4309683
Description
-55℃~+155℃ 100mW 255kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS