RG1608P-2371-P-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1608P-2371-P-T1
JLCPCB Part #
C4015586
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.37kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS