RG1608P-2051-D-T5
MFR.Part #
RG1608P-2051-D-T5
JLCPCB Part #
C3985762
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.05kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS