RG1608P-2050-W-T5
MFR.Part #
RG1608P-2050-W-T5
JLCPCB Part #
C1707409
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 205Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS