RG1608P-1781-W-T1
MFR.Part #
RG1608P-1781-W-T1
JLCPCB Part #
C4262277
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS