RG1608P-1741-D-T5
MFR.Part #
RG1608P-1741-D-T5
JLCPCB Part #
C3981042
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS