RG1608P-1693-W-T1
MFR.Part #
RG1608P-1693-W-T1
JLCPCB Part #
C4312779
Description
-55℃~+155℃ 100mW 169kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS