RG1608P-1650-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1608P-1650-B-T5
JLCPCB Part #
C2132684
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 165Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS