RG1608P-1581-W-T5
MFR.Part #
RG1608P-1581-W-T5
JLCPCB Part #
C3963954
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS