RG1608P-1581-W-T1
MFR.Part #
RG1608P-1581-W-T1
JLCPCB Part #
C3988827
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS