RG1608P-1581-P-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1608P-1581-P-T1
JLCPCB Part #
C1720035
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.02% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS