RG1608P-1580-W-T1
MFR.Part #
RG1608P-1580-W-T1
JLCPCB Part #
C1707100
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 158Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS