RG1608P-154-B-T5
MFR.Part #
RG1608P-154-B-T5
JLCPCB Part #
C328676
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS