RG1608P-1472-B-T5
MFR.Part #
RG1608P-1472-B-T5
JLCPCB Part #
C2087771
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 14.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS