RG1608P-1400-B-T5
MFR.Part #
RG1608P-1400-B-T5
JLCPCB Part #
C2132764
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 140Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS