RG1608P-1273-B-T5
MFR.Part #
RG1608P-1273-B-T5
JLCPCB Part #
C4032044
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS