RG1608P-124-D-T5
MFR.Part #
RG1608P-124-D-T5
JLCPCB Part #
C2115286
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 120kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS