RG1608P-1241-W-T1
MFR.Part #
RG1608P-1241-W-T1
JLCPCB Part #
C1706781
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS