RG1608P-1151-P-T1
MFR.Part #
RG1608P-1151-P-T1
JLCPCB Part #
C4265322
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.02% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS