RG1608P-104-W-T5
MFR.Part #
RG1608P-104-W-T5
JLCPCB Part #
C4346174
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS