RG1608P-1022-B-T5
MFR.Part #
RG1608P-1022-B-T5
JLCPCB Part #
C2076406
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS