RG1608N-9530-B-T5
MFR.Part #
RG1608N-9530-B-T5
JLCPCB Part #
C4008842
Description
-55℃~+155℃ 100mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS