RG1608N-911-B-T5
MFR.Part #
RG1608N-911-B-T5
JLCPCB Part #
C4216951
Description
-55℃~+155℃ 100mW 910Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS