RG1608N-86R6-B-T5
MFR.Part #
RG1608N-86R6-B-T5
JLCPCB Part #
C1709505
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS