RG1608N-8450-P-T1
MFR.Part #
RG1608N-8450-P-T1
JLCPCB Part #
C4347742
Description
-55℃~+155℃ 100mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS