RG1608N-76R8-W-T1
MFR.Part #
RG1608N-76R8-W-T1
JLCPCB Part #
C4250220
Description
-55℃~+155℃ 100mW 76.8Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS