RG1608N-7321-D-T5
MFR.Part #
RG1608N-7321-D-T5
JLCPCB Part #
C2147511
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS