RG1608N-7321-B-T5
MFR.Part #
RG1608N-7321-B-T5
JLCPCB Part #
C1709050
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS