RG1608N-6980-W-T1
MFR.Part #
RG1608N-6980-W-T1
JLCPCB Part #
C2086933
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 698Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS