RG1608N-6980-B-T5
MFR.Part #
RG1608N-6980-B-T5
JLCPCB Part #
C4217993
Description
-55℃~+155℃ 100mW 698Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS