RG1608N-6650-W-T1
MFR.Part #
RG1608N-6650-W-T1
JLCPCB Part #
C4221981
Description
-55℃~+155℃ 100mW 665Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS