RG1608N-6490-W-T1
MFR.Part #
RG1608N-6490-W-T1
JLCPCB Part #
C1721345
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 649Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS