RG1608N-6342-D-T5
MFR.Part #
RG1608N-6342-D-T5
JLCPCB Part #
C2146250
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 63.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS