RG1608N-6190-P-T1
MFR.Part #
RG1608N-6190-P-T1
JLCPCB Part #
C4020943
Description
-55℃~+155℃ 100mW 619Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS