RG1608N-5761-B-T5
MFR.Part #
RG1608N-5761-B-T5
JLCPCB Part #
C4082603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS