RG1608N-5490-B-T5
MFR.Part #
RG1608N-5490-B-T5
JLCPCB Part #
C4074058
Description
-55℃~+155℃ 100mW 549Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS