RG1608N-53R6-B-T5
MFR.Part #
RG1608N-53R6-B-T5
JLCPCB Part #
C4147128
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS