RG1608N-5230-D-T5
MFR.Part #
RG1608N-5230-D-T5
JLCPCB Part #
C2146629
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 523Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS