RG1608N-4640-P-T1
MFR.Part #
RG1608N-4640-P-T1
JLCPCB Part #
C3912779
Description
-55℃~+155℃ 100mW 464Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS