RG1608N-432-P-T1
MFR.Part #
RG1608N-432-P-T1
JLCPCB Part #
C4146045
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.3kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS