RG1608N-4320-D-T5
MFR.Part #
RG1608N-4320-D-T5
JLCPCB Part #
C4041218
Description
-55℃~+155℃ 100mW 432Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS