RG1608N-3832-D-T5
MFR.Part #
RG1608N-3832-D-T5
JLCPCB Part #
C3975626
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS