RG1608N-3830-P-T1
MFR.Part #
RG1608N-3830-P-T1
JLCPCB Part #
C4306185
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS