RG1608N-3651-P-T1
MFR.Part #
RG1608N-3651-P-T1
JLCPCB Part #
C4260960
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.65kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS