RG1608N-362-W-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1608N-362-W-T5
JLCPCB Part #
C1721242
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 3.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS