RG1608N-3160-W-T1
MFR.Part #
RG1608N-3160-W-T1
JLCPCB Part #
C4295629
Description
-55℃~+155℃ 100mW 316Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS