RG1608N-3091-B-T5
MFR.Part #
RG1608N-3091-B-T5
JLCPCB Part #
C1711143
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 3.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS