RG1608N-272-D-T5
MFR.Part #
RG1608N-272-D-T5
JLCPCB Part #
C3964545
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS